+90 212 855 93 40

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

Kurumsal kimliğini ön planda tutmayı hedefleyen Hedef Oluklu Mukavva ve Ambalaj Sanayi Tic. Ltd. Şti. 2003 Yılında müteşebbis ortakların sektörel anlamdaki bilgi ve birikimleriyle oluklu mukavva üretim faaliyetine başlamıştır.

Hedef Oluklu Mukavva ve Ambalaj Sanayi Tic. Ltd. Şirketimiz kısa bir süre sonra müşteri memnuniyetinden kaynaklanan talebi karşılamak amacıyla tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hiçbir yatırımdan kaçınmamıştır. 14.000 m2 alanda ve günün koşullarına uygun son teknoloji ile 1.850 mm genişliğinde ve 170 Metre/Dakika hız ve 30.000 Ton/Yıl kapasitesi ile oluklu mukavva koli üretimini yapmaktadır.

Oluklu mukavva hattımızla Gıda, Tekstil, Ev Eşyası, Kozmetik, Oto Sanayi, Ayakkabı, Elektronik ve Resmi Kurumlar olmak üzere tüm sektörlere hizmet vermekteyiz.

Oluklu Mukavva Hattımızda , E Flut ( Mikro Dalga ) , B Flut ( İnce Dalga ) , C Flut ( İri Dalga ) , E+B Flut ( Mikro Dopel ) , B+C Flut ( Dopel ) mukavvalar üretilmektedir.

Kutu koli üretim hattımızda her türlü özel kesimli kutu ve koli üretimi yapılabilmektedir. 4 renge kadar flexo Baskılar yapılarak içten veya dıştan yapıştırma yapabilen katlama – yapıştırma makinesi veya otomatik dikiş makineleri ile müşteri talepleri karşılanmaktadır.

Eğitimli kadro, ekip ruhu, kombineli çalışma sistemi, alınan siparişler bizlere en kısa sürede termin verebilme gücü sağlamaktadır.

VİZYONUMUZ : Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz yönetim ve üretim stratejilerimiz ışığında ürünlerimizle ileri ve saygın bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ : Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ürün ve hizmet tedarikçilerimizle, takım felsefesiyle profesyonelce çalışarak güvenli şeffaf ve karlı bir ortam oluşturarak sürekliliği sağlamaktır.